İçeriğe geç

Bursa en iyi halı yıkama firmaları

1.Mispak Halı Yıkama Fabrikası

Bursa Mispak Halı Yıkama firması olarak 2010 yılından beri siz değerli Bursa halkına hizmet sunmaktadır. Halıları cinsine göre ayırıp herbirine ayrı uygulama yapıp yıkamadan önce toz alma makinesinden geçirip yıkamaya almaktayız. Halınızın lekesi var ise leke sökücü kullanımı yapıp yıkamaya almaktayız. Halılarınız 12 fırçalı makinamızda tek tek yıkanmaktadır. %100 memnuniyet ve leke çıkartmagarantisi vermekteyiz. Menun kalmadığınız takdirde kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Servisimiz ücretsizdir. Sağlıklı günler dileriz.

2. Nilpak Halı Yıkama Firması

Halı yıkama, Bursa genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Halı yıkama konusu ile ilgili en fazla tercih edilen firma olarak binlerce kutlama mesajı alan firmayız. Halı yıkama konusu ile ilgili tecrübemiz ve kalite anlayışımız tarih boyunca aynı olduğu için Nilpak Halı Yıkama Fabrikası olarak Bursa halkımızın gönlünde bir yer edinmiş bulunmaktayız. Özellikle şunu baştan belirtmek isteriz ki halılarınız bizimle güvende ve sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır. Farklı halı yıkama firmaları gibi halılarınız bekletme havuzlarında kalmadan her halı ayrı ayrı tek tek sularla yıkanmakta ve temizlenmektedir. Bekletme havuzları birkaç halının üst üste birikmesiyle daha fazla zararlı hale gelmekte ve birer bakteri yuvasına dönüşmektedir.

Bu yüzden Bursa halı yıkama firmamızda biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz. Ücretsiz servislerimiz vasıtasıyla adreslerinizden alınan halılarınız karışmaması için tek tek barkotlamış olarak fabrikaya getirilir. İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenerek hava alma prosedürüne tabii tutulurlar. Son sistem tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkanan halılar, halı sıkma makinalarıyla tamamıyla sudan arındırılarak yalnızca üzerindeki nemle kalır. Nemli halılar özel yapılmış halı askı aparatlarına yerleştirilerek kurmaya bırakılır. Halı kurutulan yerler toz. Duman, kötü hava vb. faktörlerden uzak özel olarak yapılmış odalardan oluşmaktadır. Bu kış aylarında bunlardan farklı olarak halı kurutma odalarında da aynı prosedürü görürler.

3. Bursa Yeşil-Tem Halı Yıkama Fabrikası

Halılar evlerde en çok kirlenen eşyalardan biridir. Ayaklarımızın altında olan halılar pek çok mikrobu ve tozu içerisinde bulundurmaktadır. Evlerinizde uygulayacağınız halı yıkama yöntemleri halılarınızın tam anlamıyla temizlenmesi için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle halılarınızın özel yöntemlerle ve profesyonel kişiler tarafından yıkanması gerekmektedir.

Halılarınızda Derinlemesine Temizlik

Özellikle çocuklu ailelerde oldukça önemli olan halı temizliğinizi son teknoloji donanımına sahip halı yıkama fabrikası sayesinde profesyonelce yıkanmakta ve derinlemesine temizlik sağlanmaktadır. Firmamız sizlere sunduğu imkanlarla halılarınızın derilerine yerleşmiş olan tüm mikro organizma, bakteri ve tozlardan arındırmakta ve özel halı şampuanları ile halılarınıza zarar vermeden yıkanmaktadır.

Uygun Yöntem, Etkili Temizlik

Halılarınızdan çıkan tozlarda milyonlarca mikro organizma, bakteri, mikrop ve sağlığınız için tehdit oluşturacak canlılar yaşamaktadır. Uzman personeli ve teknolojik donanımlı ekipmanlarına sahip olan firmamız, hem oto yıkama hem halı yıkamacı olarak hizmet veren firmalardan ayrılmakta ve oldukça hijyenik bir temizlik sunmaktadır.

Halılarınızın tamamen temizlenmesi ve hijyenik bir yaşam alanı sağlaması için kurallara uygun bir şekilde yıkanmalıdır. Uygun olmayan yöntemlerle yıkanmayan halılarınızın mikroplarından arınmamakta ve çeşitli hastalıklara ve alerjik reaksiyonlara yol açabilmektedir. Ev ve iş yerlerinizde sürekli toz ve kire maruz kalan halılarınız yüzeysel temizlikle yok edilemeyecek bakteriler, alerjik mikro organizmaların yuvalanarak hızla üremeleri için ortam oluşturmaktadır.

Halılarınızın Temizliğine Dikkat Edin

Hereke, Isparta, Ladik, Avanos ve Bünyan gibi dünyaca ünlü olan el dokuması halılarınız, ipek ya da makine halılarınızın yanlış yıkanması nedeniyle hızlı bir şekilde yıpranmaktadır. Yanlış yıkanan halılarda halı tabanları ve bağlantı yerleri zarar görmekte, halı yüzeylerinde kırılmalar meydana gelmekte, halıların özelliği kaybolmaktadır.

Özellikle yün ve el dokuma cinsi halılar çok tüylü olduklarından kir ve tozlar aralara sıkışmakta ve evde uygulanan yöntemlerle tamamen temizlenememektedir. Yesil-Tem halı yıkama hizmetleriyle halılarınız firmamız tarafından yıkanmakta ve derinlemesine temizlenmektedir.

4. Bursa En İyi Stor Perde Yıkama

Bursa stor perde yıkama ilk stor perde yıkama firmalarından birisi olan firmamız marka tescili ile korunmaktadır. Stor perde çeşitleri gibi her alanda ilk hizmetleri veren firmamız bu başarısını tecrübesine borçludur. Piyasadaki tüm stor çeşitlerini titizlikle stora zarar vermeden yıkamaktayız. Bir çok kişi evde stor perde yıkanmaz mı? Kendim ev ortamında neden stor perdeyi yıkayamam? Evde stor yıkama yöntemleri gibi bir çok soru ile strese girmektedir. bursa Stor perde yıkama ev ortamında yıkanması zor olan ve söküp takması da bir o kadar zahmetli bir iştir. Haliyle bir tüketici stor yıkatmak için internetten firma aramaktadır. Firmamız tüm hizmetlerinde garantili hizmet vermektedir. Bursa’nın stor perde yıkamacısı olarak tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN