İçeriğe geç

Mobilya kurulum ve Tamir Servisi

raylı kapak tamir
Bursa mobilya kurulumu Mobilya Montaj Servisi, olarak Bursa'nın tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Marka ve model farketmeden yapı marketlerden veya internetten aldığınız tüm mobilyalarınızın kurulumu ve tamiri ile ilgileniyoruz. Bursa mobilya tamir Ev içerisinde, oda değiştirme işlemleri yapıyoruz. Gardrop, Raylı Dolap, Şifonyer, Çalışma Masası, Karyola, Komidin gibi tüm mobilyalarınızın demonte ve montaj işlemlerini yapıyoruz. Kullanımdan kaynaklı tüm mobilyalarınızın hasar tamir işlemlerini, raydolap kapak arızaları, çekmece, menteşe arızaları gibi tüm sorunlarınızı garantili yapıyoruz.
raylı kapak tamir
Evinizdeki mobilyalarınızda yer değişimi yapmak, odalar arası mobilyaları değiştirmek artık çok kolay. Marka ve modeli farketmeden tüm mobilyalarınızı söküp tekrar kuruyoruz.

 Mobilya kurulum Montaj ve Demontaj Hizmetlerimiz


 Kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz mobilya montaj seçenekleri hizmet alternatiflerimizin ilkini oluşturuyor. İki ya da üç kişilik ekiplerimiz verdiğiniz adreslere zamanında ulaşıyor. Ne kadar çok eşyanız olursa olsun aynı gün içerisinde montaj işlemlerini tamamlamaktayız. Herhangi bir sınırlama olmadan tüm mobilyalarınızın kurulumu tarafımızca gerçekleştirilmektedir.
 
 İsteyen müşterilerimiz daha öncesinde kurulumunu talep ettiği eşyaların miktarını ve çeşitlerini bize aktarabilirler. Bu sayede öncesinde fiyat teklifi almanız mümkün olmaktadır. Tüm mobilya kurulum ve hizmetlerimiz için en uygun fiyatları ve ödeme yöntemlerini sizlere sunuyoruz. Montaj ihtiyaçlarınızda olduğu gibi demontaj talepleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğitimli personellerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte tüm talep ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmaktayız. Taşınmadan önce tüm demonte işlemlerinizi de profesyonel kademe yerine getiriyoruz.
 
 İşlemler sonrasında temizlik işlemleri de evlerinize gelen personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Sadece evleriniz için değil ofisleriniz için satın aldığınız mobilyaların montaj ve demontaj uygulamalarını firmamıza yaptırabilirsiniz. Tamamen organize bir şekilde çalıştığımız için siz değerli müşterilerimizin zaman açısından da tasarruf etmesini sağlıyoruz.

vivense mobilya kurulumu
vivense mobilya’dan aldığınız mobilya, banyo dolabı, hazır mutfak, şifonyer kurulum, komodin kurulum, ranza kurulum, gardrop kurulum, yemek odası takımı kurulum, yatak odası kurulum, ikea divan kurulum, vivensu montaj, gibi ürünler için uygun fiyatlarla montaj hizmeti alabilir, eşyalarınızın güvenli bir şekilde kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Her Odaya Özel Kurulumlar
 

Firmamız demonte olarak sizlere gönderilen eşyaların kurulumu gerçekleştirdiği gibi başlı başına odaların kurulumu da aynı profesyonellikte ifa ediyor. Başta yatak odaları olmak üzere evlerinizin birçok odasını baştan aşağıya yenilemekte ve kurulumlarını aynı gün içerisinde tamamlamaktayız. Tamamen sizin talepleriniz ve yönlendirmeleriniz ile birlikte çalışan ekibimiz saatler içerisinde tüm odalarınızın eşyaları ile birlikte kurulumunu gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde yemek odası ve mutfaklarınızın kurulumları için de bize telefon edebilir ya da online platformlardan yazabilirsiniz.
 

Mutfak dolabı kurulumu hizmetlerimiz de son derece uygun fiyatlarla servis edilmektedir. Herhangi bir marka sınırlaması bulunmamaktadır. Piyasada en çok tercih edilen markaların tüm mobilyalarını odalarınıza özel olarak kuruyoruz.

Mobilya Tamiri Hizmetlerimiz

 Çok yönlü çalışmalarımız içerisinde mobilya tamir hizmetlerimiz de yer alıyor. İster deri, ister ahşap olsun her çeşit mobilyanın tamiri için alanında uzman ve eğitimli personellerimiz çalışmaktadır. İstediğiniz takdirde şubemize getirdiğiniz mobilyaların tamirini en kısa sürede tamamlıyoruz. İsterseniz evinize kadar gelerek tüm mobilyalarınızın tamirini yerinde gerçekleştiriyoruz.

 Usta marangozlarımız ile birlikte geri dönüştürülebilir tamirat hizmetlerimiz sizlere ekonomik açıdan da büyük avantajlar sağlamaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde parça takviyesi de yapıyoruz. Bu sayede mobilyalarınız çok daha uzun ömürlü olarak evlerinizi süslemeye devam edecek. Koltuk döşeme ve koltuk kaplama gibi ek hizmetlerimiz de mevcuttur. Büfe, gardırop, sehpa, masa ve sandalye gibi en az mobilya kadar öneme sahip olan aksesuarlarınızın tamiri için de doğru adrestesiniz.

Mobilya kurulum Ve Tamir Hizmetlerimiz

Firmamız ustaları ve personelleri ile birlikte her türlü ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla gidermeye devam ediyor. Başta mobilya montaj olmak üzere birçok farklı alanda titizlikle yürüttüğümüz çalışmalar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize hem telefon numarası üzerinden hem de internet üzerinden ulaşabilirsiniz. En yakın tarihe verdiğimiz randevular ile birlikte mobilya kurulum gibi hizmetleri de sizlere sunuyoruz. Yılların deneyimi ile birlikte güler yüzlü ve çözüm odaklı seçeneklerimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 Kesim Hizmetlerimiz

 Sizlere mobilya montaj dışında kesim hizmetlerini de piyasa ortalamasının çok altında fiyatlarla sunuyoruz. İlk seçenekler arasında tezgah kesimi hizmetlerimiz yer almaktadır. Başta ahşap tezgahlarınız olmak üzere her türde ve boyutta tezgahlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kullandığımız alet ve malzemeler yüksek kalitededir. Aynı zamanda güvenliği ön planda tutan çalışmalarımız hem pratik hem de ekonomiktir.

 İstediğiniz ölçülerde gerçekleştirdiğimiz tezgah kesimlerinin yanı sıra kapı altı ve aspiratör dolapları için de bizimle anlaşma sağlayabilirsiniz. Hem ahşap hem sunta hem de ray dolaplarınızı tam olarak istediğiniz ölçülerde kesmekteyiz. Personellerimiz toplamda yarım gün içerisinde hem dolaplarınızı kesip hem de kurulumlarını tamamlamaktadır. Firmamız bursamobilyakurulumu.com bu zamana kadar binlerce evin çok daha dekoratif görünmesini sağlayan çalışmalara imza attı. O evlerden biri de bizim evimiz olsun diyorsanız hem mutfaklarınız hem de diğer yaşam alanlarınızın dekorasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer seçenekler arasında kapı altı kesim hizmetlerimiz yer alıyor. Evlerde ayrı bir öneme sahip olan kapılar için de bize telefon ederek fiyat teklifi alabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN