İçeriğe geç

Mobilya Montaj

mobilya montaj servisi

Tüm mobilyaların montajı  bursa mobilya kurulumu ekibi tarafından  yapılır. Firmamız evinizde bulunan tüm modüler mobilyaların montajlarını eksiksiz olarak yapar. Modüler diyorum çünkü gömme dolaplar özellikle tutkal yada benzeri maddeler ile montaj edilmiş eşyaların montaj ve de montajlarını yapmıyoruz. Ekstra  usta getirmeniz gerekir.Yada duvara monte edilmiş mobilyalar içinde usta bulmanız gerekir. Söylediğimiz gibi mobilyalarınızın modüler ve herhangi bir yere sabitlenmiş olmaması gerekir. Ağaç zeminlere montaj edilen mobilyalar sökülü takılır.

Odadan Odaya Taşıma Mobilya Montaj İşlemi

Evlerde mobilya montaj en çok talep gören işlerden biridir. Müşterilerimizin biz ilk aradığında sordukları mobilyaları özellikle gardrop sökülüp takılmasını sorarlar. Elbette markası ne olursa olsun tüm mobilyalarınızın de montaj ve montaj işlemleri tarafımızca yapılır. Her ekibimiz içinde mutlaka bir montaj ustası vardır. Bu elemanlarımız mobilya montaj alanında eğitim almış  deneyimli kişilerdir.

Uzman Mobilya Montaj İşlemi

Tüm mobilyalarınız bizim tarafımızdan de monte ve montaj yapılır. Salon takımları,genç odaları,yatak odaları ve yemek odası takımları gibi tüm mobilyalar tarafımızca çok rahat montaj yapılır. Örneğin çilek mobilya dan bir araba yatağınız mı var ? Dert etmeyin çünkü ekibimiz çok rahatlıkla bu tür mobilyalarınızı montaj yapacak alt yapıya sahiptir. Bu iş için kesinlikle ekstra usta aramanıza yada ücret ödemenize gerek yok. Sökülen mobilyalarınız yeni evinizde istediğiniz oda ve yerlere montaj yapılmaktadır.

Yemek Odası Takımı  Montajı

Yemek odasında buluna vitrin, masa, konsol ve diğer tüm mobilyalar sökülür ve takılır… Yemek masası yada vitrin gibi mobilyalar montaj yapılır kurulum yapılır . Yeni taşındığınız evinizde bütün yemek odası takımızın montajı gösterdiğiniz yerlere yapılır. Konsol aynası takılır, vitrin kapakları, masa ayakları her ne sökülmüş ise hepsi aynen montaj yapılarak teslim edilir.

Yatak Odası Takımı  Montajı

Yatak odasında bulunan baza başlıkları,şifonyer aynası ve gardırop sökülür paketlenir. Dolabınız markası ne olursa olsun ister kayar kapak ister normal kapak olsun montaj edilir. Ekiplerimiz yeni evde dolap ve diğer yatak odası parçalarını sizin gösterdiğiniz yerlere koyar ve kurar.Yatak kurulu başlığı takılır. Dolap kurulur. Şifonyer aynası takılır vesaire. Tüm modüler mobilyalarınız yerli yerince montaj yapılır.

Diğer bütün de monte edilmesi gereken genç odası,tv ünitesi gibi mobilyalar tarafımızca mutlaka montaj yapılır. Hüseyin Usta ile çalışır iken bu işleri dert etmenize gerek yoktur. Bize dilediğiniz zaman 0539 891 10 44 TIKLA ARA numaralı  telefondan ulaşabilir yada Facebook sayfamızdan ve İnstagramdan iletişimede geçebilirsiniz.

Etikletler:

Mobilya Montaj

Ray Dolap Montajı
Gardrop Montajı
Şifonyer Montajı
Komidin Montajı
Karyola Montajı
Portmanto Montajı
Vestiyer Montajı
Ayakkabılık Montajı
Mutfak Dolabı Montajı
Tv Ünitesi Montajı

Mobilya Kurulumu

Ray Dolap Kurulumu
Gardrop Kurulumu
Şifonyer Kurulumu
Komidin Kurulumu
Karyola Kurulumu
Portmanto Kurulumu
Vestiyer Kurulumu
Ayakkabılık Kurulumu
Mutfak Dolabı Kurulumu
Tv Ünitesi Kurulumu

Takım Mobilya Montajı

Yatak Odası Takımı Montajı
Genç Odası Takımı Montajı
Çocuk Odası Takımı Montajı
Bebek Odası Takımı Montajı
Yemek Odası Takımı Montajı
Salon Takımı Montajı
Koltuk Takımı Montajı
Mutfak Takımı Montajı
Banyo Dolabı Takımı Montajı

Mobilya Tamiri

Ray Dolap Tamiri
Gardrop Tamiri
Şifonyer Tamiri
Komidin Tamiri
Karyola Tamiri
Portmanto Tamiri
Vestiyer Tamiri
Ayakkabılık Tamiri
Mutfak Dolabı Tamiri
Tv Ünitesi Tamiri

Mobilya Kesimi

Aspiratör Dolabı Kesimi
Buzdolabı Üst Dolabı Kesimi
Mutfak Dolabı Modül Kesimi
Gardrop Kesimi
Raydolap Kesimi
Masa Kesimi
Tv Ünitesi Kesimi
Tezgah Kesimi
Ocak ve Evye Yeri Kesimi
Kapı Altı Kesimi

Marangoz Usta

Ray Kapak Tamiri
Sürgülü Kapak Tamiri
Çekmece Tamiri
Dolap Kapak Tamiri
Ranza Tamiri
Dolap İçi Askılık Tamiri
Dolap İçi Raf Tamiri
Kapı Kol, Kilit Tamiri
Mutfak Dolabı Modül Tamiri
Ankastre Dolap Tamiri

“Mobilya Montaj” hakkında 1 yorum

Yorumlar kapalı.

HEMEN ARAYIN