İçeriğe geç

Nilüfer Mobilya Kurulumu

nilüfer mobilya kurulumu

Mağazalardan hazır alınan mobilyalar üzerinde değişiklik ve tadilat (kapak, çekmece, cam ilavesi vs.);Alışveriş merkezlerinden alınan demonte (kurulmamış, paketli ) mobilyaların kurulumu ve montajı;Deforme olmuş çalışmayan çekmece ve kapakların ray, menteşe, kulp değişimleri;Rutubet, yağ vs. kaynaklanan mutfak, banyo, balkon dolabı kapaklarının yenilenmesi;Kapak simetriklerinin ayarlanması;Kiracıların kullanıp tahrip etmiş olduğu mobilyaların onarımı;Kiracıların halen kullandığı ancak ev sahibinin ihmal ettiği mobilyaların onarımı ve karşılığında onarım faturası verilebilme kolaylığı;Yeni Yapı sahiplerinin mobilyasını yapanlar tarafından yarım bırakılan işlerinin tamamlanması;Koltuk, kanepe, sandalye, puf v.s. yüzlerinin değişimi;Atmaya kıyılamayan, boyası deforme olmuş eski mobilyaların boya işleri;Evden eve taşınarak bozulmuş, kırılmış, çizilmiş mobilyaların lokal parça değişimi;Görev yeri değişen veya taşınanların mobilyalarının sökülmesi, yerine monte edilmesi

Nilüfer'de en iyi mobilya kurulumu ustalarıyla kim çalışmak istemez işini profesyonel ustaya yaptırmak istiyorsan doğru adres.
Yatak odalarınızın kurulumunu yapmak çok zor iş tir işin ehli bir ustadan yardım almak gerekir. Günümüzde bunu dert etmenize gerek yok Bursa mobilya kurulumu ekibi olarak bizler işinizi kolaylaştırırız. Kurulum hizmetinden ayrıca mevcut dolaplarınızı ve takımlarınızı odadan odaya yer değişiminide yapıyoruz.
HEMEN ARAYIN